Чан – це великий чавунний купіль з водою, під яким розпалюють багаття, яке поступово нагріває рідину до 40-45 градусів. Особливістю наших чанів є те, що вони знаходяться під відкритим небом на березі річки, в каньоні Старого міста.

Занурившись у цю величезну посудину, ви отримаєте порцію релаксу, відчуєте приплив сил і по-справжньому розслабитесь. До того ж купання в чанах – це ще й корисно для здоров’я. Перебування в гарячій воді потрібно чергувати охолодженням крижаною водою І власне, цей контраст допомагає заспокоїти нервову систему, нормалізувати обмін речовин, покращити роботу серцево-судинної системи і зміцнити організм в цілому. Наші чани особливі і унікальні:лише ми наповнюємо іх джерельною водою і добавляємо екстракти лікарських трав на ваш вибір.

Чани “Біля річки” це два різних за розміром казани, де одночасно можуть знаходитись в меньшому до 4 осіб, в більшому до 8 чоловік. І головне: поки ви з комфортом влаштувалися в чані,дихаючи цілющими ароматами,які піднімаються з води і змішуються з чистим повітрям, ми будемо раді запропонувати вам запашного чаю з трав, ароматного глінтвейну, або ж приготуємо смачну вечерю.

На 4 чол. – 600 грн в годину, на 8 чол. – 800 грн в годину. Менше ніж на дві години чани не здаються. У святкові дні ціна може мінятися.

Телефонуйте, щоб забронювати час та уточнити ціни.
+38 097 2581734
+38 097 5696528

Чан у Кам’янець-Подільську – відпочивайте з комфортом!