На екскурсії в Бакоту Ви зможете побачити незвичайної краси пейзажі, помилуватися чистою і прозорою Дністровської водою, подивитися на величні скелі і незвичайний скельний монастир.

Бакота розташована між такими селами: Кашмановка, Колодіївка та Гораївка Всі ці села знаходяться в Кам’янець – Подільському районі.

У часи Київської Русі, коли Бакота входила до складу Галицько – Волинського князівства, ця місцевість вважалася важливим торговим портом на Дністрі.

igor-melika-dnister-22-26-08-2012-bakota-64c-1024x522Головна визначна пам’ятка Бакоти – наскельний монастир. Він має дуже велику історичну цінність, адже його початок датується ще до XIV століття. Історія монастиря дуже цікава, тому рекомендуємо обов’язково відвідати це місце. Коли цей монастир був вперше досліджений, тут знайшли поховання жінок, а також печеру. Ще одним дуже цікавим відкриттям був підземний хід. Цей хід вів до двох келій.

Цей монастир був зруйнований, але все ж залишки його Ви можете подивитися, побувавши на екскурсії в Бакоті.

Сейчас в Бакоте площадка монастыря занимает 400 м2. Глубина пещер 7-9 метров.

Зараз у Бакоті майданчик монастиря займає 400 м2. Глибина печер 7-9 метрів. Монастир складається з двох ярусів. Колись ці яруси були з’єднані між собою, але зараз печера № 1, яка знаходиться на першому ярусі має інше з’єднання з печерами № 2 і № 3, а також нішею, що знаходяться на другому ярусі. 19 гробниць вирубано в підлозі скельних печер.

На стінах можна розгледіти старовинні написи, де вказано, що цей монастир присвячений архангелу Михаїлу. Хоча трохи залишилося від цього монастиря, але все ж він є одним з найбільших печерних монастирів Подністров’я. Він діяв з середини XII століття до середини XV століття. Хоча пройшло багато часу, він все одно зберіг свій образ і тому сюди приїжджають поціновувачі старовини, щоб поринути в історію цієї місцевості.

igor-melika-dnister-22-26-08-2012-bakota-51c-1024x313Оскільки Бакота знаходиться в Кам’янець – Подільському районі, обов’язково варто відвідати і сам районний центр. Екскурсії в Кам’янці-Подільський –це подорож в історичне місце, де Ви також зможете дізнатися багато цікавого і приємно проведете час.

Готель в Кам’янці-Подільському “Біля річки” пропонує незабутній відпочинок і гарантує гарний настрій протягом усього часу перебування в готелі і на екскурсіях.