Місто-музей Кам’янець-Подільський – одне з найпопулярніших стародавніх туристичних міст України, в якому зібрана велика кількість архітектурних пам’яток європейської культури.

Екскурсії в Кам’янець-Подільський з кожним роком стають більш популярні не тільки для українців, а й для іноземців.

Готель “Біля річки” пропонує Вам оглядову екскурсію по основних пам’ятках Кам’янця-Подільського.

20150425-ig4u5334-768x512Головне архітектурне спорудження цього красивого міста є Старий замок, який побудований на скелястому мисі. Кругом мису протягом понад десяти століть у мальовничому глибокому каньйоні тече річка Смотрич. Два береги з’єднані між собою Замковим мостом.

Ви зможете пройтися і загадати бажання під Тріумфальною аркою Станіслава Августа, побачити велич і красу Петропавлівського кафедрального костелу, Кам’янецької ратуші та Вірменського колодязя, помилуватися невеликими площами цього дивовижного міста: Польський ринок, Російський ринок, Вірменський ринок. Цікавими для Вас стануть і Мусульманський мінарет, Петропавлівська православна церква, Домініканський (Миколаївський) і Трінітарський костьоли, Миколаївська (Вірменська) церква і Миколаївський (Вірменський) католицький костел. Протягом екскурсії по Кам’янцю-Подільському Ви також пройдетеся по старовинних Вірменським кварталах, побачите Гончарну і Кушнірська вежі, Турецькі і Вірменські бастіони, а також Польські і Російські ворота. Для особливий цінителів культури гіди готелю “Біля річки” приготували не тільки оглядову пішохідну екскурсію, а й відвідання експозицій: Старий замок, підземелля Ратуші, Відділ археології та краєзнавчий музей, музей Грошей і Магдебурзького права, а також Первопавловский кафедральний костел.

20150426-ig4u5857-768x512Відвідавши хоч би раз екскурсію до Кам’янця-Подільського, Ви будете зачаровані неповторною єдністю мальовничого ландшафту і красивої архітектури. Це місто не залишить Вас байдужими і Ви захочете приїхати сюди ще раз.