9090_800x600_13-768x512Західна Україна манить подорожуючиш зі всіх куточків України. Саме тут збереглися визначні пам’ятки часів Київської Русі. Одним з таких надзвичайних та дивовижних памяток є Хотинська фортеця, яка знаходиться в місті Хотин, що в Чернівецькій області. Фортеця була утворена приблизно в ХІ столітті. Зараз вона внесена до переліку Семи чудес України, оскільки споруда, незважаючи на свій вік, добре збереглася.

Готель в Кам’янець-Подільському “Біля річки” пропонує захоплюючі єкскурсії в Хотин. Численні групи туристів приїжджають сюди, щоб полюбуватися казковими краєвидами та відвідати старовинну фортецю.

Екскурсія в Хотин включає в себе відвідання церкви Олександра Невського, котра була збудована ще в ХІХ столітті, коли фортеця належала російській державі. Зараз в церкві проводяться Богослужіння. Старовинні ікони, на котрих майже не видно образів святих, нагадують про історичні події, які відбувалися в ті часи.

5799-1024x668Хотинська фортеця має 6 веж, найвища з яких (Вежа смерті) відома тим, що з неї скидали засуджених. Висота цієї вежі досягає 65 метрів. Храм Святого Констянтина і Олени та палац коменданта також є складовими фортеці. Колодязь, з якого набирали воду працює і нині. На екскурсії в Хотин з Кам’янець-Подільського мандрівники можуть втамувати спрагу, випивши води з цього колодязя. Підземні приміщення поки завалені, та невдовзі їх планують відреставрувати.

Сьогодні фортецю використовують для проведення різних фолькльорних фестивалів. Подорожуючі зможуть знайти де відпочити та переночувати. Недалеко від Хотина знаходиться ще одна збережена фортеця. Вона знаходиться в місті Кам’янець-Подільський. Готель “Біля річки” пропонує Вам відвідати також і цікаві екскурсії в Кам’янець-Подільському. Завдяки професіоналізму наших гідів, Ви отримаєте чимало цікавої інформації та захочите ще раз вернутися в ці чудові місця.