Для багатьох цікаво досліджувати цікаві куточки країни, тому міні-готель “Біля річки” радить побувати в цікавій і дуже загадковою місцевості – селищі міського типу під назвою Скала-Подільська. Це невелике містечко розташоване недалеко від Кам’янець-Подільського, всього за 40 кілометрів, тому поїхати сюди на екскурсію буде зовсім просто.

skala8-1024x415Скала-Подільська забудована австро-угорським чи польським урядом, оскільки будівлям цього невеликого містечка притаманні архітектурні елементи тих часів.

Городок відомий своїми карстовими печерами, якими славиться ця місцевість, але самою головною цінністю є Замок Скали-Подільської.

На сьогоднішній день цей замок знаходиться в напівзруйнованому стані, але все ж таки він становить історичну цінність, тому місцеві жителі стежать за ним.

Для більшості людей, у яких є бажання поїхати на екскурсію в це чудове місто, Скала-Подільська стане хорошим місцем для відпочинку і безтурботного проведення часу.

zamok_skalapodolskaja_11-768x574Місто Кам’янець -Подільський і готель “Біля річки” з радістю запропонує Вам проживання та цікаві екскурсії по Кам’янцю-Подільському і ближніх містах.

Не відмовляйтеся від можливості побачити історичні цінності нашої країни, адже час швидкоплинний, і через кілька років усіх цих красот може просто не стати.