Жванець розташований неподалік Кам’янця-Подільського. Це старе місто засноване ще в 1431 році.

Село Жванець хоч і невелике, але має дуже цікаву історію. Тут на початку 17 століття був побудований замок. Жив там Валентій Калиновський, який був старостою Кам’янця-Подільського.

mist_cherez_zhvanchyk_u_zhvantsi-1024x768На сьогоднішній день про велич Жванецького замку майже нічого не нагадує, адже тут залишилася лише невелика частина однієї стіни. А колись цей замок служив відмінним укриттям для місцевих владик. Він складався з шести веж, а сам замок по периметру був оточений глибоким ровом.

Кілька разів замок перебудовувався, змінювалася архітектура веж і стін, внутрішнього двору, але все ж реконструкція пішла замку на користь і він придбав величний вигляд.

Під час Хотинської війни замок був пошкоджений, але його відбудував Станіслав Лянцкоронський, який був чоловіком сестри Валентія Калиновського, який, як уже згадувалося, був основоположником цього замку. Коли замок був повністю зруйнований Яном III Собеським в 1684 році, Жванець втратив своє значення як стратегічний об’єкт і тому життя тут призупинилася.

13899fea7b62c87db17bbdcef81ac803_600x1000Незважаючи на те, що Жванецька фортеця зруйнована, сюди приїжджають багато туристів, особливо ті, хто вже відвідав екскурсію по Кам’янцю-Подільському і хоче побачити ще більше цікавих місць у цьому регіоні.

Готель у Кам’янець -Подільському «Біля річки» запрошує Вас на захоплюючу екскурсію в Жванець, адже після відпочинку в затишних номерах готелю Вам захочеться нових вражень, і ми готові надати їх Вам.